Dodaj ofertę pracy i znajdź pracowników

Żeby dodać ofertę pracy na https://rabota-polska.ru/, prosimy o wypełnienie formularza. Państwa oferta pracy będzie przetłumaczona i dodana w ciągu dwóch roboczych dni.

Zamieszczenie ogłoszenia oferty pracy на 30 dni

Usługi zawarte w cenie:

  • tłumaczenie ogłoszenia na język rosyjski;
  • gwarantowana ilość odwiedzin przez potencjalnych kandydatów min. 1000 osób;
  • minimum 7 dni na głównej stronie serwisu;
  • dodatkowa reklama w mailowych i push wysyłkach;
  • każda oferta pracy zawiera ankietę dla weryfikacji możliwości legalnego wykonywania pracy w Polsce przez kandydata.

Wypróbuj serwis — dodaj ofertę pracy za darmo

Płacisz tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony z wyników

Przed zleceniem usługi prosimy i zapoznanie się z informacją;

W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:

info@rabota-polska.ru lub  +48 722 365 810

    Pracodawca

    OPIS STANOWISKA PRACY

    Rodzaj umowy

    ZAKWATEROWANIE

    WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

    Zamawiam

    Targeting

    Kraje:

    Płeć:

    Wiek: od do