Dodaj ofertę pracy

Żeby dodać ofertę pracy  prosimy o wypełnienie formularza.

Podstawowe ogłoszenie oferty pracy – min. 1000 odwiedzin przez potencjalnych kandydatów.

Cena 299 zł netto.

Dodatkowo (w cenie usługi):

  • pomoc w stworzeniu oferty pracy na którą pracownicy będą aplikować;
  • tłumaczenie ogłoszenia na język rosyjski;
  • gwarantowana ilość odwiedzin przez potencjalnych kandydatów min. 1000 osób;
  • minimum 7 dni na głównej stronie serwisu;
  • dodatkowa reklama w mailowych i push wysyłkach, a także w sieciach reklamowych i mediach społęcznościowych.

Jeśli nie jesteś pewien czy twoja oferta pracy zgodna z istniejącą praktyką przy zatrudnieniu pracowników ze Wschodu i czy będą na nią kandydaci aplikować, możesz zlecić nam audyt oferty pracy (usługa darmowa).

  W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:

mail: info@rabota-polska.ru lub +48 722 365 810

    Pracodawca

    OPIS STANOWISKA PRACY

    Rodzaj umowy

    ZAKWATEROWANIE

    WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

    Zamawiam

    Targeting

    Kraje:

    Płeć:

    Wiek: od do